Moderators attēls

Sazinies ar mani

Spinned arrow

Artis Ozoliņš

Moderators

Diskusijas veidoju kopā ar klientu gan iekļaujoties jau piedāvātajā konceptā, gan liekot galdā savas idejas. Vadu kā latviski, tā angliski. Darbs sabiedriskajās attiecībās devis spēju iedziļināties dažādu nozaru jautājumos, improvizācijas teātris – reaģēt zibenīgi , savukārt radio ēters – veidot sarunu ar partneriem.

Diskusija par elektrisko skrejriteņu drošu integrēšanu satiksmēPattern line

Jaunas un jaudīgas nozares uzrāvienā būtisks ir cilvēkam draudzīgs likums. Jautrība vs. drošība, ierobežojums vs. bizness, 10 līdzīgi un atšķirīgi viedokļi. Šo apkopojot ar prasmīgu moderēšanu, top sarunas un secinājumi, kas kalpo kā kārtīgs pamats nozares tālākai sekmīgai attīstībai.

Konference “Būvniecības izmaksas: prakse un rekomendācijas”Pattern line

Vienā no jaudīgākajām nozarēm Latvijā – būvniecībā – izaicinājumu netrūkst, un par tiem vienuviet pulcējās runāt vairāki simti nozares speciālistu. Lielākais izaicinājums bija divās paneļdiskusijās rast skaidrību un sakārtot pa plauktiņiem būvniecības izmaksu problēmas un risinājumus, ko arī prasmīgi paveicu.

Delfi diskusija par reklāmas nākotni Digital Freedom FestivalPattern line

Medijs, aģentūra, uzņēmums – katra puse ar saviem argumentiem un nostāju par to, kā būtu jāatīstās reklāmas nozarei Latvijā. Diskusiju loģiski sadalot pa tēmām, izdevās gan salīdzināt iesaistīto viedokļu atšķirības, gan iezīmēt tendences, ar ko nākotnē būtu jārēķinās reklāmas nozares profesionāļiem.

Jānis Andžāns

Nords Porter Novelli Stratēģiskais Direktors

Publiska diskusija par elektriskajiem skrejriteņiem

Organizējām klientiem publisku diskusiju par elektriskajiem skrejriteņiem, lai radītu pamatu tālākai sarunai par izmaiņām atbilstošajā normatīvajā regulējumā. Diskusijā piedalījās pārstāvji gan no valsts, gan nevalstiskā, gan arī privātā sektora. Sadarbību ar Arti, kurš bija šīs diskusijas moderators, vērtēju pozitīvi, jo viņa pieredze darbā radio un publiskās uzstāšanās spējas ļāva sasniegt diskusijā definētos saturiskos mērķus. Kas ne mazāk būtiski – mēs, kā pakalpojuma ņēmēji, augsti novērtējām to, ka Artis, gatavojoties diskusijai, tās jautājumā iedziļinājās pēc būtības un sniedza savu redzējumu par tās norises formātu un saturu.

Anete Ugaine

Latvijas Būvuzņēmēju partnerības sabiedrisko attiecību speciāliste

Konference par būvniecības izmaksām

Ar Arti sadarbojāmies, organizējot konferenci par būvniecības izmaksām. Viena no galvenajām izdošanās atslēgām bija mērķtiecīgi un gudri virzītā pasākuma norise un patiesi auglīgās un interesantās ekspertu diskusijas. Tas nebūtu bijis iespējams bez Arta rūpīgas iedziļināšanās konferences nebūt ne vienkāršajā saturā, lai būvniecības nozares gana izaicinošajos tematos spētunavigēt kā īsts šīs jomas profesionālis. Turklāt liels pluss ir arī Arta humora izjūta un nepiespiestais moderēšanas stils, kas palīdz mobilizēt arī mazāk ieinteresēto klausītāju uzmanību.