Kāzu vadītājs attēls

Sazinies ar mani

Spinned arrow

Artis Ozoliņš

Kāzu vadītājs

Katriem svētkiem pievēršos individuāli un ar rūpīgumu. Kāzas nav konveijers. Kā nekā – tā pa īstam jau precās vienu reizi, tāpēc visam jābūt pārdomātam un no sirds. Kopā ar vedējiem un ģimenēm uzburam tradicionālos vārtus jaunās garšās. Varu gan jau realizēt sen iecerētus sapņus par kāzu programmu, gan arī sniegt savu izklaižu piedāvājumu.

Ingunas un Riharda kāzasPattern line

Kurš teica, ka uz kāzām nevar ņemt līdzi lielgabalu… kartupeļu, protams. Spēju atsvaidzināt kāzas arī ar neordinārām izklaidēm (pēc klientu vēlmēm).

Vitas un Jāņa kāzasPattern line

Parasti kāzās klienti vēlas ļoti individuālu un sirsnīgu pieeju pasākumam – to spēju panākt, piemēram, pārvēršot tādu klasiku kā “Alias” personalizētā piedzīvojumā par jauno pāri.

Aijas un Oskara kāzasPattern line

Kāzu vadīšana nav tikai scenārijs un sagatavotas spēles. Bieži ir jābūt arī jaunā pāra un vedēju labajai rokai, kas nodrošina gan to, ka visi ir savās vietās, gan to, ka korķi sprāgst, ballītei sitot augstu vilni.

Aija un Oskars Brikši

Artis bija viena no mūsu kāzu plānošanas labākajām izvēlēm. Viņš apvieno harizmu, labu humora izjūtu, spēju improvizēt ar ļoti rūpīgu gatavošanos un iedziļināšanos. Kamēr ar vedējiem devāmies izbraukumā, tikmēr mūsu tuviniekus izklaidēja Artis, un pēc pasākuma no viesiem saņēmām ļoti pozitīvas atsauksmes par to, kā Artis radījis jautru, nepiespiestu atmosfēru, un ikviens varējis justies labi. Viņš bija lielisks atbalsts vedējiem arī plānošanas procesā, domājot par scenāriju un aktivitātēm.

Vita un Jānis Zemeļi

Bijām patīkami pārsteigti par neviltoto interesi iesaistīties un darboties. Centās mūs iepazīt kā personības, lai radītu pēc iespējas personiskāku pieeju mūsu pasākuma vadīšanā, noskaidrojot mums nepieciešamās nianses un ņemot vērā ieteikumus, komentārus. Novērtējam vieglumu, ar kādu Artis komunicēja ar mūsu viesiem, un spēju iejusties mūsu īpašās dienas gaisotnē, radot iespaidu, ka ir viens no “mūsējiem”!