Pasākumu vadītājs attēls

Sazinies ar mani

Spinned arrow

Artis Ozoliņš

Pasākumu vadītājs

Pasākumu vadīšana ir mans sirds hobijs, kas aizrauj un liek acīm iemirdzēties. Strādāju gan pēc iepriekš sagatavota scenārija, kā arī varu pieslēgties palīgā paša pasākuma izveidē. Latviski un angliski. Talkā man nāk gan iknedēļas pieredze Radio Naba ēterā, gan improvizācijas teātra iemaņas, kā arī profesionālā pieredze, strādājot sabiedriskajās attiecībās.

3rd European Physics OlympiadPattern line

Latvijā pulcējās 35 dažādu valstu jauniešu komandas Eiropas Fizikas Olimpiādē, kuru organizēja Valsts izglītības satura centrs sadarbībā ar Latvijas Universitāti. Trijos publiskajos pasākumos vajadzēja ne tikai angļu valodā nodrošināt raitu notikumu gaitu, bet arī pagodināt katras valsts pārstāvjus to valodas izloksnē.

Latvijas Universitātes Absolventu diena 2018Pattern line

Pirmo reizi kuplā skaitā brīvdabas pasākumā Botāniskajā dārzā pulcējās lielākās Latvijas augstskolas Latvijas Universitātes absolventi. Uzrunas, priekšnesumus, konkursus un koncertus savīt vienā pasākumā un redzēt smaidīgas sejas – lūk, tas man kā pasākuma vadītājam ir kaifs!

Jauno studentu svētki “Aristotelis 2016”Pattern line

Dažkārt uzvalks ir jānomaina pret fraku un piezīmju dēlītis – pret dzelzs rumaku. Kad to savieno ar jaudīgu muzikālo programmu, radošiem konkursiem un 3000 kliedzošu studentu, top maģija un atmiņas, kuras neizgaist mūžam.

Elita Apīne

RR-Agency projektu vadītāja

3. Eiropas Fizikas Olimpiāde

Vēlos pateikt paldies par sadarbību 3. Eiropas Fizikas Olimpiādes ietvaros. Atklāšanas un apbalvošanas pasākumi tika papildināti ar jauku, vieglu humoru un perfektām angļu valodas prasmēm. Iespaids, ko Artis atstāja, liecina par pieredzi un profesionalitāti.

Santa Zunda

nodibinājuma “Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” Izpilddirektora vietniece

IT jomas studentu stipendiju konkurss

2016. gadā pirmo reizi uzņēmāmies organizēt IT jomas studentu stipendiju konkursu, kuram ierasti bijis arī svinīgs apbalvošanas pasākums. Tā kā pirmajā gadā laiks pasākuma organizēšanai bija ļoti maz, laiks meklēt alternatīvas nebija un iepriekšējie organizatori ieteica Arti kā pasākuma vadītāju, operatīvi vienojāmies par sadarbību. Artis ne vien iesaistījās un sniedza komentārus scenārija sagatavošanai, bet arī iedziļinājās katrā uzvarētāja noslēguma darbā, to rūpīgi izlasot, un sagatavoja jautājumus studentiem un auditorijai, ko šīs nozares nezinātāji noteikti nevarētu (jāpiebilst, ka Arta pamatizglītība ir IT jomā). Artis spēj ļoti profesionāli reaģēt arī uz iepriekš neplānotām situācijām un uzturēt publikas uzmanību. Arī šogad sadarbosimies iepriekš minētā konkursa apbalvošanā un noteikti iesaku sadarbību citiem!